Värsked tööpakkumised

Kondiiter (hooajaline töö, piparkookide valmistaja)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358793

Tööpakkumise number

358793

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda töökat kondiitrit, kes küpsetaks piparkooke ja kaunistaks neid ning paneks kokku piparkoogi maju.

Nõudmised kandidaadile

Korrektsus ja kohusetunne
Kasuks tuleb eelnev töökogemus kondiitrina

Ettevõte pakub

Väljaõpet kohapeal
Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
Toitlustamist kohapeal
Töötajate bussikasutamise võimalust

Lisainfo

Tegemist on hooajatööga (oktoober kuni detsember).
Töökoht asub Tänassilma tehnopargis.

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2014

Fazer Food OÜ kuulub Fazer Gruppi. Meie põhiväärtusteks on kvaliteet, kliendikesksus ja meeskonnavaim. Pakume Fazer Grupi ettevõtetele ning valitud välisklientidele kvaliteetseid valikpagaritooteid, suurepärast tarnekindlust ja paindlikku klienditeenindust. Koostöös klientidega leiame alati sobivaimad tooted ja lahendused, jälgides muutuvaid trende maailmas.