Värsked tööpakkumised

Kondiiter

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 432426

Tööpakkumise number

432426

Töö kirjeldus

Kookide ja tortide valmistamine etteantud retseptide järgi.

Nõudmised kandidaadile

Soovitavalt erialane haridus või varasem töökogemus pagari või kondiitrina
Hea rutiinitaluvus

Ettevõte pakub

Väljaõpet kohapeal
Töötajate bussi kasutamise võimalust
Meeldivat kollektiivi ja väärilist töötasu
Ettevõtte töötajatele mõeldud soodustusi

Lisainfo

Töö toimub vahetustega, tööpäeva pikkus on 10h. Töökoht asub Tänassilma tehnopargis Laagris (buss nr 18).

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. august 2016
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2016

Fazer Food OÜ kuulub Fazer Gruppi. Meie põhiväärtusteks on kvaliteet, kliendikesksus ja meeskonnavaim. Pakume Fazer Grupi ettevõtetele ning valitud välisklientidele kvaliteetseid valikpagaritooteid, suurepärast tarnekindlust ja paindlikku klienditeenindust. Koostöös klientidega leiame alati sobivaimad tooted ja lahendused, jälgides muutuvaid trende maailmas.