Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321175

KOMPLEKTEERIMISE TÖÖJUHT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Komplekteerimise tööjuhi roll on komplekteerimisprotsessi juhtimine ja inimeste pidev juhtimine.
Tööjuhi tegevuseks on ka klientide teenindamisel kui ka komplekteerimise piirkonnas tekkinud probleemide õigeaegne lahendamine,
kontrollaruannete pidev jälgimine, uute töötajate koolitamine ja töötajate järjepidev juhendamine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
- Sulle meeldiks juhtida kindlat tööprotsessi ja oled meeskonnamängija;
- Sulle ei ole probleemiks inimestega pidev suhtlemine ja nende suunamine, nende koolitamine ja juhendamine;
- Sulle meeldiks osaleda lao erinevates arendusprojektides laoprotsesside arendamiseks kui ka parendamiseks;
- Sinu jaoks on elementaarne korralik eesti, -vene ja inglise keele oskus;
- Sul on varasem töökogemus laomajanduses või logistika valdkonnas või meeskonnajuhtimises;
- Sulle sobib vahetustega tööaeg E-R kell 08.00 - 16.30 ja 13.00 - 21.30.
Kasuks tuleb laomajanduslik haridus!

Ettevõte pakub

Püsivat töökohta;
kaasaegset töökeskkonda;
väljaõpet tööks;
koolitusi;
arenguvõimalusi;
head töökogemust;
sõbralikku kollektiivi;
toredaid ühisüritusi.

Lisainfo

Töökoht asub Vae 16, Laagri Ärimajas.
Töötasu kokkuleppel.

Tööpakkumise number
#321175

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
25. september 2013

AS Magnum on 1993.a. loodud ravimite ja muude apteegikaupade hulgi-ning jaemüügiga tegelev kontsern, mis tegutseb Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes, kus kokku töötab üle 1000 inimese.
Magnum kontserni Eestis tegutsev lao-ja logistikateenust osutav Magnum Logistics OÜ ootab oma meeskonda tublit töötajat .

Vaata rohkem