Tööpakkumise number

602148

Töö kirjeldus

kaupade komplekteerimine ja pakkimine (peamiselt kosmeetika ja kontoritarbed) vastavalt tellimustele kasutades pihuarvutit;
kaubariiulisse ruumi tegemine ning kaupade korrastamine kaubariiulis;
kaupade vastuvõtmine, koguste kontrollimine ja paigutamine kaubariiulisse;
etikettide kleepimine toodetele;

Nõudmised kandidaadile

eesti keele oskus vähemalt arusaamise tasandil;
kohusetundlikkus ja täpsus;
kiirus kaupade komplekteerimisel;
initsiatiivikus ja iseseisvus;
töö on sobiv naisterahvale;

Ettevõte pakub

tööd edukas ja arenevas ettevõttes;
kaasaegseid töötingimusi;
töö toimub E.- R. 08.00-17.00; (öövahetusi ei ole, nädalavahetused on vabad);
meie juurde on võimalik tööle tulla ühistranspordiga bussid 15 ja 7;
võtame ühendust ainult meile sobivate kandidaatidega;

Lisainfo

Vastame ainult meile sobivatele kandidaatidele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2019
Brutopalk:
Alates 900 kuni 1000 EUR kuus
Soovin kandideerida

Komplekteerija/pakkija

VIA ESTONIA LOGISTIKAKESKUS / AR AGENTUURI AS

Tööpakkuja on 1994 a. loodud eesti erakapitalil baseeruv Tallinnas Lasnamäe Linnaosas laologistikateenuseid pakkuv ettevõte. Pakume nii tolli-,aktsiisi- kui tavalao teenuseid. Meie eesmärgiks on personaalne lähenemine iga kliendi vajadustele läbi professionaalse ja sõbraliku meeskonna ning logistiliselt soodsa asukoha. Meie klientideks on ettevõtted nii Eestist kui Skandinaaviast

Avan ettevõtte profiili