Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296359

Komplekteerija trükitööstuses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ajakirjade insertimine;
  • toodangu pakkimine ja ladustamine alusele;

Ootused kandidaadile

  • varasem kokkupuude lao-või tootmistööga;
  • kohusetundlik ja kiirete kätega;
  • soov õppida ja omandada uusi oskusi;
  • valmisolek tööks 3-s vahetuses;
  • eesti keele oskus;

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd arenevas ja edukas trükikojas;
  • tasustamist tükitöö alusel;
  • töö 3-s vahetuses, E-R (07:00-15:00; 14:00-22:00; 19:00-03:00)

Lisainfo

PS! töökoht asub Lasnamäe linnaosas ja on sobilik ka naisterahvale.

Tööpakkumise number
#296359

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2013
Lisainfo palga kohta:
miinimumpalk+tükitasud

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem