Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #797829

Komplekteerija-transporttööline

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks ülesanneteks on kaupade vastuvõtmine, lattu paigutamine, komplekteerimine vastavalt tellimustele, kaupade väljastamine, inventuurides osalemine jms. Töös on olulised nii täpsus kui ka kiirus.

Lisainfo: töö eeldab raskuste teisaldamist ja töötamist jahedas (+6 kraadi), tervisetõendi olemasolu tööle asumisel, töötamine graafiku alusel (aga mitte öösel).

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on soovitatavalt keskharidus ning varasem töökogemus sarnasel ametikohal. Eelise annab skänneri kasutamise kogemus.

Pakume Sulle kaasaegset töökeskkonda ja mitmeid lisahüvesid (nt tähtpäevade meelespidamine, staažipreemia, SportID, soodsaid lõunaid jms)

Tööpakkumise number
#797829

Info

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Kuni 1875 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. august 2022
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem