Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #742644

Komplekteerija-testija

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* toodete testimine ja kvaliteedi kontroll
* lisakomponentide paigaldamine
* valmistoodangu pakkimine

* laki- ja stantsimeeskonna abistamine

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb varasem töökogemus tootmisettevõttes.

Ettevõte pakub

* tööd päevases vahetuses
* väljaõpet kohapeal
* püsivat tööd ja ausaid töösuhteid

* võimalusi sportimiseks ja terviseedendamiseks

Tööpakkumise number
#742644

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
10. november 2021

AS Kolmeks on Viljandis tegustev tootmisettevõte, mille põhitegevuseks on erinevate masinaehituse komponentide tootmine.

Vaata rohkem