Värsked tööpakkumised

Komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 464874

Tööpakkumise number

464874

Töö kirjeldus

Pakume tööd komplekteerijale, kelle peamiseks tööülesandeks kvaliteedi ja koguse kontroll ning toodete korrektne komplekteerimine vastavalt komplekteerimislehele. Töö toimub:
esmaspäevast reedeni 07.30-16.00

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on süsteemne, tööle pühendunud ning füüsiliselt vastupidav raskuste tõstmiseks. Analüüsivõime ning arvuti kasutamise oskus on tööks väga vajalik! Kasuks tuleb eelnev laotöö kogemus. Kiire kohanemisvõime

Toetavat ning sõbralikku meeskonda, stabiilset ja pikaajalist tööd arenevas ettevõttes ning korrektse töö eest õigeaegset ja kokkulepitud töötasu.
Eelistame kandidaate, kes saavad kohe täiskohaga tööle asuda ning kes on valmis panustama pikemaks perioodiks.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. aprill 2017
Kuulutus sisestati:
17. märts 2017