https://www.cvkeskus.ee/668139
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sobid meile, kui oled oma tegemistes täpne ja kiire. Oled leidlik, haarad kiiresti toimuvat ja oled avatud uutele ideedele. Sa oled tähelepanelik ja märkad detaile, kuid saad aru ka tervikust. Sulle meeldib iseseisvalt töötada, kuid oskad ka kolleegidega koostööd teha.


Ootused kandidaadile

Meie laost liigub läbi tuhandeid mobiile ja arvuteid. Komplekteerijana vastutad sa tellimuste komplekteerimise, märgistamise, pakendamise ja väljastamise eest.


Ettevõte pakub

Meil saad Sa võimaluse rakendada oma teadmisi ja omandada kogemusi erinevates kiiresti arenevates valdkondades. Meie töötajad ütlevad, et meil töötavad maailma parimad inimesed, siin on suurepärased arenguvõimalused ja, mis seal salata, tasuta lõunad ja puuviljad. Ootame Sinuga kohtumist, et saaksime sulle kõigest lähemalt rääkida.


Tööpakkumise number
#668139

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2020
Kuulutus sisestati:
16. september 2020
Komplekteerija Komplekteerija

Replace OÜ

Replace OÜ tegutseb elektroonikaseadmete taaskasutuse täisteenuse pakkumisega, mille käigus sisseostetud seadmed testitakse ja suunatakse uuele ringile. Tehtava töö kaudu annavad meie meeskonnaliikmed igapäevaselt omapoolse panuse ökoloogilise jalajälje vähendamiseks. Tänaseks töötab meil juba üle 300 töötaja.

Vaata rohkem

Komplekteerija
You are applying to:
Komplekteerija
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!