Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293582

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on kaupade komplekteerimine.
Töö toimub kahes laos +4C ja -20C

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikkus ja täpsus
Eesti ja vene keele oskus
Ausus
Füüsilise koormuse taluvus
Kasuks tuleb tõstukijuhi tunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

Hea töö eest konkurentsivõimelist tasu
Pikaajalist ja stabiilset töösuhet
Sõbralikku kollektiivi
Tööriideid

Tööpakkumise number
#293582

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2012

Vičiunai Grupp on asutatud 1991. aastal, olles tänaseks kasvanud üheks suurimaks
krabimaitseliste pulkade ja kalatoodete tootjaks Euroopas. Viči kaubamärgiga toodetega
kaubeldakse enam kui 40 riigis üle maailma. Vičiunai Gruppi kuulub 47 ettevõtet 17 riigis,
millest kuus on tootmisüksused. Grupp annab tööd enam kui 6200 töötajale. Grupi tootevalikus on rohkem kui kolm tuhat erinevat toodet mida müüakse Viči, Esva, Columbus ja teiste kaubamärkide all.

Vičiunai Baltic OÜ kuulub Vičiunai Gruppi ja tegutseb Eesti turul alates aastast 2000. Ettevõtte peamine tegevusala on Viči kaubamärgiga külmutatud ja jahutatud toidukaupade müük ning logistika Eestis. Lisaks esindame rahvusvaheliselt tuntud kaubamärke Nestlé, Dujardin ja McCain.

Otsime oma meeskonda tegusat uut kolleegi.

Vaata rohkem