Komplekteerija
Tööpakkumise number #825758

OSC TRANSPORT OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

- pakkide skaneerimine ning komplekteerimine konteineritesse

- konteinerite ja kaubaaluste maha- ja pealelaadimine veokitele

- terminalik puhtuse ja korrasoleku eest vastutamine

Ootused kandidaadile

- hea füüsiline vorm

- kohusetundlikkus, korrektsus, püsivus ja töötahe

- valmisolek töötada öisel ajal

- oskus näha rutiinsetes tööülesannetes enda jaoks väljakutset

- konkurentsivõimelist ning stabiilset töötasu alates 1400 eurot bruto, millele lisandub hea töö korral lisatasu

- võimalust töötada toredas ja nooruslikus kollektiivis, kus töökaaslasteks on oma ala motiveeritud spetsialistid

- lisatöö võimalust

- kohapealset väljaõpet

- ettevõttesiseseid ühisüritusi

- töökoha aadress on Liivalao 18, Tallinna linn

- tööaeg on esmaspäevast reedeni 17:00-02:00

- tööandja poolt on töölt koju saamiseks korraldatud transport Tallinna linnas ning lähiümbruses

Tööpakkumise number
#825758

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
24. november 2022
Komplekteerija Komplekteerija

One Step Cargo on 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte, millel kogemust juba üle kümne aasta. Põhitegevuseks on riigisisese maanteekauba- ja pakiveo korraldamine ning erinevate logistiliste lahenduste pakkumine. One Step Cargo on laienenud üle Eesti ja on piisavalt suur, et pakkuda oma klientidele kvaliteetset ning usaldusväärset teenust. Veoteenuse konkurentsieeliseks on kliendi vajaduste ja soovidega maksimaalne arvestamine. Kiirus, täpsus ning paindlikus on märksõnad, millega One Step Cargo end nii tegevust alustades kui ka aastate pärast soovib iseloomustada.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
Підходить і для українців
LOGISTIKAKESKUSE KOMPLEKTEERIJA Balbiino AS
LOGISTIKAKESKUSE KOMPLEKTEERIJA Balbiino AS • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
Veebipõhine värbamine KOMPLEKTEERIJA FRUIT XPRESS OÜ
Alates 1400 €/kuus
Veebipõhine värbamine
KOMPLEKTEERIJA FRUIT XPRESS OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
LAOTÖÖLINE (LASNAMÄE, PRIISLE ÄRIPARK) M&V TRADE OÜ
2
LAOTÖÖLINE (LASNAMÄE, PRIISLE ÄRIPARK) M&V TRADE OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
nädal tagasi
LAOTÖÖTAJA - KOMPLEKTEERIJA PALMAR OÜ
2
LAOTÖÖTAJA - KOMPLEKTEERIJA PALMAR OÜ • Tallinn
Tallinn
LAOTÖÖLINE Balti Autoosad AS
1300 - 1800 €/kuus
LAOTÖÖLINE Balti Autoosad AS • Harjumaa
Rae
Vaatan kõiki