Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643608

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Komplekteerija tagab kvaliteetse valmistoodangu nõuetekohase pakendamise ja komplekteerimise vastavalt esitatud tellimustele.

Töö on skänneritega!

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat peab valdama nii eesti kui vene keelt suhtlustasandil!

Kasuks tuleb sarnane töökogemus ja töö skänneritega.

Töö on graafikujärgne- pikk/lühike nädal ja vahetused on kl 7:00-19:00. Töö on tootmishoones aadressil Taevakivi 7, Tallinn.

Kulinaaria OÜ pakub stabiilset tööd, toitlustust kolmel korral päevas ja motivatsioonipaketti.

Tööpakkumise number
#643608

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 4.2 €/tunnis
Kuulutus aegub:
2. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
9. märts 2020

Kulinaaria OÜ on juhtiv Eestimaine toidutööstusettevõte, mis valmistab laias valikus maitsvaid valmistoite, salateid, magustoite, kondiitri- ja peolauatooteid.Lisaks pakub Gurmee Catering peokorralduse täisteenust. Tootmine asub Tallinnas ja annab tööd ligi 300 inimesele. Selveri Köök ja Gurmee Catering on Kulinaaria OÜ kaubamärgid.

Vaata rohkem