Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321402

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saue, Uusaru 3 asuvasse Hesburgeri lattu otsitakse täiskohaga komplekteerija ametikohale. Töö: kauba komplekteerimine vastavalt tellimusele.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on 18. aastane või vanem, saab hakkama raskuste teisaldamisega, oskab hästi suhelda eesti keeles (min B1 katergooria olemasolu vajalikkus), on kohusetundlik, sõbralik, kiire, täpne ja asjalik. Töö sobib pigem meesterahvale.

Ettevõte pakub

Mitmekesist tööd
Sõbralikku töökeskkonda
Palk katseajal 4.87 euri tunnis bruto.

Tööpakkumise number
#321402

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 4.87 €/tunnis
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
30. september 2013

Hesburger on pikaajaliste traditsioonidega Soome firma. Hesburgeri looja Heikki Salmela asutas esimese tänavaköögi juba 1960date lõpul. 1980 avati Turus meie esimene restoran ning võeti kasutusele nimi Hesburger.
Täna annab Hesburgeri kett tööd ligi 5000 töötajale.
Oleme edukalt laienemas Soomes, Eestis, Lätis, Leedus,
Venemaal ja Saksamaal.

Vaata rohkem