Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317870

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kauba komplekteerimine vastavalt komplekteerimislehele, arvestades seejuures kauba iseloomu, pakendit, kaalu ja transportimisel nõutavaid tingimusi;
- Komplekteeritud kauba pakkimine, markeerimine ja ettevalmistamine transpordiks;
- Kauba vastuvõtmine ja paigutamine;

Ootused kandidaadile

- Eesti ja vene keele oskus;
- Võime töötada iseseisvalt;
- Korrektsus, lojaalsus ja kohusetundlikkus;
- Aktiivsus, kiirus ja täpsus;
- Hea füüsiline vastupidavus;
- Kasuks tuleb varasem laotöö kogemus;

Ettevõte pakub

- Stabiilset sissetulekut;
- Meeskonnatööd;
- Arenemisvõimalust uues kasvavas ettevõttes;

Lisainfo

Töökoht sobib pigem meesterahvastele.

Tööpakkumise number
#317870

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
23. september 2013
Kuulutus sisestati:
23. august 2013

Fruit Xpress OÜ on asutatud 2008.a. ning käesoleva aasta aprillis laiendanud oma tegevust HoReCa sektorisse. Arenev ettevõte pakub toitlustusega tegelevatele firmadele kõrgkvaliteetset kaupa, tagades tarnekindluse ja professionaalse teeninduse. Meie klientide hulka kuuluvad Eesti suurimad hotellid ning tipprestoranid.

Vaata rohkem