Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #711565
Veebipõhine värbamine

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

* Kaupade komplekteerimine;

* Töö arvutiga ja skänneriga

* Kaupade vastuvõtt ning väljastamine ja vastavuse kontrollimine saatedokumentidega ja ladustamine;

* Inventuuridest osavõtt

* Lao korrashoidmine

* Otsese juhi poolt määratud, põhitegevusega seotud ühekordsete ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

* Korrektsus ja täpsus;

* Kiirus

* Positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

* Kaasaegset töökeskkonda arenevas ettevõttes;

* Paindlikku tööaega;

* Sõbralikke ja meeldivaid töökaaslasi

Tööpakkumise number
#711565