2023-08-23 14:48:55

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Alates 900 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma kasvavasse tiimi komplekteerijaid!

Clean Kitchen on Eestis ainulaadne einekarbi teenust pakkuv ettevõte. Meilt saavad kliendid iga nädal tellida koju valmis kaalutud värske tooraine koos retseptikaartidega, et endale maitsev lõuna- või õhtusöök valmistada.

Tööülesanded:
- Toidupakkide komplekteerimine
- Tooraine ümberpakkimine

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

- Räägib eesti keelt

- Omab head arusaama kvaliteetsest toorainest

- Kohusetundlik ja aus

- Kiire, täpne ja füüsiliselt vastupidav

- Hea organiseerimis- ja ajaplaneerimisoskus

- Tiimimängija

- Oskab kasutada arvutit

Tuleb kasuks:

- Eelnev töökogemus toitlustusvaldkonnas või komplekteerijana

- Huvi toidu ja kokanduse vastu

Meie pakume konkurentsivõimelist töötasu, brutotasu alates 900€, võimalust töötada kiirelt kasvavas ettevõttes koos oma ala tippudega ning õppimis- ja arenemisvõimalusi.

Tööajad on päevasel ajal graafiku alusel (E-P).