Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #514987

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks ülesanneteks on:
- kaupade komplekteerimine vastavalt tellimustele
- kaupade markeerimine
- lao korrashoid

Ootused kandidaadile

-head tervist ja valmidust füüsiliseks tööks
-kiirust, täpsust, korrektsust
-kohusetundlikkust ja ausust
-eesti ja vene keele oskust vähemalt suhtlustasemel

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- tööd aktiivses ja kogenud meeskonnas
- kindlat ja stabiilset töökohta edukas ja arenevas ettevõttes
- kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#514987

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2018

Anvol OÜ on asutatud 1995. aastal Tallinnas. Firma on Baltimaade juhtiv mänguasjade ja lastekaupade hulgi- ja jaemüügiga tegelev ettevõte. Harukontorid on avatud Riias, Vilniuses, Kaliningradis, Helsingis ja Tbilisis. Maaletoodavate kaubamärkide hulgas on Nerf, Play-Doh, My Little Pony, Furby, Baby Born ja paljud teised. Jaemüüki teostatakse XS Mänguasjad ja Chicco kaubamärkide all. Ettevõttel on üle 30 kaupluse ja üle 200 töötaja.

Vaata rohkem