Värsked tööpakkumised

Komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 503962

Tööpakkumise number

503962

Töö kirjeldus

Rahvusvaheline ettevõte Andres Glass Solutions OÜ otsib oma töökasse kollektiivi toodangu komplekteerijat, kelle põhilised tööülesanded on alljärgnevad.

  • Toodangu komplekteerimiseelne ettevalmistamine.
  • Toodangu komplekteerimine.
  • Toodangu pakendamine.
  • Valmistoodangu ladustamine kaubaalusele.
  • Kauba markeerimine.
  • Inventuuri teostamise abistamine.
  • Töökorralduslike dokumentide täitmine.
  • Tootmisjuhi organiseerimisel muude tööde tegemine.

Nõudmised kandidaadile

Potentsiaalselt kandidaadilt eeldame:

  • soovi teha komplekteerimisööd;
  • täpsust, tähelepanelikkust ja korrektsust;
  • füüsilist vastupidavust (tõsta tuleb ca 35 kg klaaslehti);
  • valmidust meeskonnatööks;
  • head pingetaluvust;
  • tehnilist taiplikkust.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub omaltpoolt:

  • täielikku väljaõpet töökohal töötamiseks;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • aktiivset ja tegusat kollektiivi;
  • vastutusrikast tööd pidevalt arenevas rahvusvahelises ettevõttes;
  • häid ja stabiilseid töötingimusi;
  • pikaajalist töösuhet.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. november 2017
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2017

Andres on suurim ja vanim klaasist saunauste tootja Eestis, kelle tootevalikusse kuulub enam kui 300 kõrgekvaliteedilist toodet. Lisaks saunaustele pakume täisklaasist lahendusi saunadele ja duširuumidele, aurusaunauksi, klaasist siseuksi ning peegleid. Oluline osa valmistoodangust on saadaval maailma 35 riigis ning eelkõige Baltikumi, Soome, Skandinaavia ja Lääne-Euroopa maade turgudel.