Värsked tööpakkumised

Komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235129

Tööpakkumise number

235129

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:
- kauba komplekteerimine
- komplekteeritud kaubaaluste markeerimine
- kaubaaluste ettevalmistamine väljastamiseks.

Nõudmised kandidaadile

• kohusetundlikkus, korrektsus ning ausus
• pingetaluvus
• positiivne ellusuhtumine
• valmisolek meeskonnatööks
• eesti keele oskus suhtlustasandil
• sobivus füüsiliseks tööks
• valmisolek vahetustega tööks

Kasuks tuleb:
• eelnev töökogemus laonduses või kaubanduses

Ettevõte pakub

• püsivat töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes
• sõbralikku kollektiivi
• põhipalka (keskmine brutotasu 700 eurot kuus), millele lisandub töötulemustest sõltuv boonus
• korralikke töövahendeid, kaasaegseid töö- ja olmetingimusi
• tööriietust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. august 2011
Kuulutus sisestati:
2. august 2011

Ettevõtte tegevusalaks on logistikateenuste osutamine. Põhiteenustena pakume kaupade ladustamis- ja komplekteerimisteenust, teostame saadetiste korje ja jaotusvedusid ning tollindusega seotud asjaajamisi. Lisaväärtuste loomisel osutame klientidele pakendamise ja etikettimise teenuseid. Ettevõte kuulub ABC Gruppi. Töömahu suurenemise tõttu otsime lisatööjõudu.