Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178547

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on puit- ja metallesemete ettevalmistav töötlemine ja kokkupanek
Töö sobib naistöötajale

Ootused kandidaadile

rutiinitaluvus
positiivne ellusuhtumine
täpsus ja korrektsus
kasuks tuleb töökogemus

Ettevõte pakub

aktiivset ja tegusat kollektiivi
kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
palka vastavuses töötulemustega
pingelist ja vaheldusrikast tööd
püsivat töösuhet

Lisainfo

tööaeg 7.00 - 15.30
asukoht 20 km Pärnust, vajalik oma transport

Tööpakkumise number
#178547