Komplekteerija-ladustaja
Tööpakkumise number #801244

Lincona Konsult AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Ootame Linconaga liituma kohusetundlikku, korrektset ning abivalmit

komplekteerijat-ladustajat, kelle põhiülesanded on:

  • sissetuleva kauba maha laadimine ja selle nõuetekohane ladustamine
  • kauba komplekteerimine vastavalt tellimustele ja väljastamine klientidele
  • rullmaterjalide lõikamine ja ääristamine
  • üldise heakorra tagamine laos

Sa ei pea omama kogemust laotöös või tundma üksikasjalikult põrandakattematerjale, küll aga pead soovima teha oma tööd nii, et klient lahkuks meie juurest rõõmsa ja rahulolevana.

Ootused kandidaadile

  • Oled aus ja kohusetundlik, kiire, täpne ning korrektne
  • Pead oluliseks vara heaperemehelikku kasutamist ja käitlemist
  • Oled positiivse ellusuhtumise ja hea suhtlemisoskusega, abivalmis
  • Oled heas füüsilises vormis
  • Oskad kasutada arvutit
  • Soovid töötada mainekas ja stabiilses ettevõttes
  • Seisad alati Lincona hea nime eest väljas

Kasuks tuleb, kui:

  • Sul on varasem töökogemus sarnasel ametikohal
  • Sul on varasem tõstukijuhi töökogemus ja/või kvalifikatsioon

Pakume vahvaid ja sõbralikke kolleege ning avastamisrõõmu ja koolitusi põrandakatete maailmas ning suurt ladu Tallinnas, kus saad töötada graafiku alusel. Väärtusliku inimesena saad õiglaselt tasusta­tud. Saad osa Lincona motivatsioonipaketist, mil­les on 3 tasustatud tervisepäeva, kuni 400 eurot sporditoetust kalendriaastas, suuremad- ja väikse­mad ühisüritused.

Tööpakkumise number
#801244

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. august 2022
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2022
Komplekteerija-ladustaja Komplekteerija-ladustaja

Lincona on Eesti suurim ja kogenuim põrandakatete maaletooja ja müüja. Meie juures töötavad oma ala parimad spetsialistid, kes oskavad vastata kõikidele põrandakatteid puudutavatele küsimustele. Meil on tugev ja vahva meeskond, keskmine tööstaaž tugevalt üle 10 aasta. Meie kollektiivi tegutsemist iseloomustavad lihtne ja kiire asjaajamine, uuendusmeelsus, toetav ja tulemuslik meeskonnatöö.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
KAUBA KOMPLEKTEERIJA TALLINNA FILIAALI Horeca Service OÜ
KAUBA KOMPLEKTEERIJA TALLINNA FILIAALI Horeca Service OÜ • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
SÜGAVKÜLMA LAO KAUBA KOMPLEKTEERIJA Horeca Service OÜ
SÜGAVKÜLMA LAO KAUBA KOMPLEKTEERIJA Horeca Service OÜ • Tallinn
Tallinn
LAOHOIDJA(8:45-17:15) Via 3L OÜ
LAOHOIDJA(8:45-17:15) Via 3L OÜ • Tallinn
Tallinn
TOOTEPAIGUTAJA/ LAOTÖÖLINE TALLINNA FILIAALI Horeca Service OÜ
TOOTEPAIGUTAJA/ LAOTÖÖLINE TALLINNA FILIAALI Horeca Service OÜ • Tallinn
Tallinn
LAOMEES Indoor Group AS
1300 - 1600 €/kuus
1 päev jäänud
LAOMEES Indoor Group AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki