Värsked tööpakkumised

Komplekteerija Laagri alevikus asuvas laos

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 421001

Tööpakkumise number

421001

Töö kirjeldus

* klienditellimuste komplekteerimine kaasaegses töökeskkonnas
* vahetustega töö osalise koormusega (0,75) esmaspäevast reedeni (vahetused ajavahemikus 16.00 - 22.30, tasustamine tükitöö alusel)
* töökoha asukoht Laagris (rongipeatus maja taga, ühistransport Laagri keskuses)

Nõudmised kandidaadile

* soov töötada keskkonnas, kus on oluline olla täpne ja vastutustundlik
* tööülesannete täitmine eeldab iseseisvust
* meeskonna liikmena on oodatud positiivse ellusuhtumise ja avatud mõtlemisega kandidaadid
* kasuks tuleb varasem töökogemus laos
* vajalik on eesti keele oskus vähemalt B1 tasemel
* töö sobib ka vaegkuuljatele

* tasustamine toimub tükitöö alusel ehk töötajal on võimalus kujundada oma töötasu ise olles kiire ja täpne (0,75 koormuse juures saame garanteerida töötasu suurureks vähemalt 393.- bruto eur, millele töötaja saab ise lisa luua)
* väljaõpe viiakse läbi kohapeal
* töötajatele on loodud kaasaegne töökeskkond ja puhkamise võimalused: pakume kohvi ja teed tasuta, sööklas on võimalik süüa taskukohaste hindadega nii hommiku- kui lõunasööki ja õhtuoodet ning on võimalik kaasatoodud toitu säilitada ja soojendada
* võimaldame töötajatele 25.- eur suurust igakuist sporditoetust, osalemist erinevatel ühisüritustel ja saada osa ettevõtte traditsioonidest

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust!

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
28. mai 2016
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2016
Brutopalk:
Alates 393 EUR kuus

Magnum Logistics OÜ kuulub Magnumi ettevõtete kontserni, mis tegutseb Eesti turul alates 1992 a. Magnum Logistics OÜ peamised tegevusalad on ravimite, sh veterinaarravimite käitlemine, transporditeenused, logistilised teenused, ekspedeerimine ning tööstus- ja toidukaupade jae- ja hulgikaubandus mittelitsentsitavatel tegevusaladel.
Magnumi logistikakeskus on tunnistatud üheks Kesk- ja Ida-Euroopa moodsaimaks, samuti pälvis see tiitli „Aasta Logistikategu 2008”. Enam kui 9000 m2 ladu võimaldab pakkuda mitmesuguseid käitlus- ja ladustamisteenuseid väga suures mahus. Tänu moodsa tehnoloogia kasutamisele on meie logistikakeskuse laoprotsessid äärmiselt ajasäästlikud, täpsed ja efektiivsed. Meie käsutuses on ka jaotusvedude tegemiseks vajalik kaubikutepark.