Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621903

Komplekteerija-laadurijuht

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on:
* Tellitud kaubakoguste õigeaegne ja täpne komplekteerimine külmhoones
* Toodangu laadimistööde teostamine
* Töötamine laaduri ja skänneriga

Nõudmised kandidaadile

Meie ootused:
* Töökus, kohusetundlikkus, füüsiline vastupidavus
* Tõstukiga töötamise kogemus
* Valmisolek töötamiseks vahestustes P-R kell 11:00-19:30 ; 17.00 – 05:00
* Valmisolek meeskonnatööks

* Iga söögikorra pealt anname omatöötaja soodustust meie sööklas.
* Hoolitseme Sinu tervise eest, võimaldades Sulle tasuta meie spordisaali ja
sauna kasutust ning toetades sportimist läbi SportID.
* Pakume Sulle huvitavat ja väljakutsete rohket tööd tugevate kaubamärkidega
ja maitsva toiduga pädevas ning arendavas organisatsioonis.

Tööpakkumise number
#621903

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 1050 - 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2019

HKScan on Põhjamaade liha- ja toiduainetööstuse ettevõte, mis annab tööd ja leiba ligi 7200 inimesele. Meie töötajad pingutavad igapäevalt selle nimel, et hoida kvaliteeti kogu tarneahela ulatuses – farmist toidulauale. HKScan toodab ja turustab kvaliteetseid ning vastutustundlikult toodetud sea-, veise- ja linnulihatooteid tuntud kaubamärkide all, nende hulgas Rakvere®, Tallegg®, Rigas Miesnieks®, Jelgava®, Klaipedos Maistas®.

Vaata rohkem