Värsked tööpakkumised

Komplekteerija (Jüri aleviku lähedal)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 430196

Tööpakkumise number

430196

Töö kirjeldus

- kaupade komplekteerimine vastavalt korjelehtedele
- komplekteeritud tellimuste kinnitamine laoarvestuse andmebaasis
- kauba saatedokumentide täitmine ja edastamine
- saabunud kaupade kontroll, paigutamine riiulitesse
- väljuva kauba toimetamine laadimisalasse
- laadimistööd tõstukiga, roklaga ja käsitsi
- töö sobib pigem meestele

Nõudmised kandidaadile

- eesti keele oskus
- laotöö kogemus (komplekteerimine)
- tõstukijuhi kogemus, tõstukiload
- kohusetundlikkus, ausus, täpsus
- arvuti kasutamise oskus. MS Office

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
- tööaeg vahetustega 1.vahetus E-R 6:30-14:30; 2.vahetus E-R 14:30-22:30 (üks nädal hommikune vahetus, teine nädal õhtune vahetus)
- tööandja transporti Tallinn <-> Itella (asume Jüri aleviku lähedal)

NB! ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2016
Brutopalk:
Alates 795 EUR kuus

Itella Logistics OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta. Alates 2009 aastast teenindame oma kliente uues logistikakeskuses, mis asub Rae vallas Lehmja külas.