Värsked tööpakkumised

Komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 602732

Tööpakkumise number

602732

Firma nimi peidetud KOMPLEKTEERIJA

Töö kirjeldus

Otsime oma tiimi abikäsi seoses kevadel suurenevate töömahutudega. Komplekteerija hoolitseb selle eest, et klientide poolt tellitud tooted saaksid lähetamiseks õigeaegselt ja kvaliteetselt kokku komplekteeritud.

Lisainfo:
* Sinu töövahendiks saab olema elektriline käsitõstuk;
* töö toimub 8-tunnistes vahetustes

Nõudmised kandidaadile

Valmisolek füüsilist pingutust vajavaks vahetustega tööks.

Omalt poolt pakume tasuta transporti Tallinnast, Raplast ja Kohilast, stabiilset tööd, õigeaegselt tasutud palka, turvalist töökeskkonda ning motivatsioonipaketti erinevate soodustustega.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
21. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2019

1820. aastal Saku mõisahärra Karl Friedrich Rehbinderi poolt asutatud väikesest pruulikojast alguse saanud Saku Õlletehas on Eesti vanim õlletootja. Tänaseks on Saku Õlletehas ligi 200-aastase õllepruulimise kogemusega kaasaegne suurettevõte, kus töötab 350 inimest ja mille aastakäive ületab 70 miljonit eurot. Saku Õlletehase tooteportfelli kuuluvad õlu, siider, long drink, vesi, kali ja muud karastusjoogid. 2008. aastast on ettevõtte ainuomanikuks Taani päritolu globaalne õllehiid Carlsberg.