Tööpakkumise number

603064

Eugesta Eesti AS komplekteerija

Töö kirjeldus

Komplekteerija töö sisuks on: tellimuste järgi kaupade komplekteerimine, kasutades selleks raadioskännerit ja elektrilist komplekteerimistõstukit, lao korrashoid, jooksvad tööd laos.

Nõudmised kandidaadile

Ootused kandidaadilt:

  • Eelnev töökogemus laos
  • valmisolek füüsiliseks tööks
  • valmisolek vahetustega tööks
  • pingetaluvus ja kiirus
  • vastutustundlikkus

Häid töötingimusi, pikaajalist töösuhet,, toredaid ja toetavaid kolleege, ühisüritusi.
Tööaeg: vahetustega täistööaeg kella 06.00-14.30, 14.00-22.30ni (E-R), võimalik koheselt tööle asuda.
Töö asukoht: Taevavärava tee 4a, Rae tehnopark, Rae vald.
Tööandja pakub transporti Tallinnast tööle.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2019
Brutopalk:
Alates 1200 kuni 1400 EUR kuus
Soovin kandideerida

Komplekteerija

EUGESTA EESTI AS

Oleme Baltikumi üks suuremaid distribuutorfirmasid. Pakume usaldusväärseid teenuseid - distributsioon, ladustamine, tootepaigutus (merchandising teenus), turundus, tooteesitlused ja degustatsioonid. Eugesta ettevõttes on kokku 922 töötajat, Eugesta Eestis on 80 töötajat.

Oleme järgmiste globaalselt tuntud tootegruppide edasimüüjad: Danone jogurtitooted, Huggies mähkmed, Kleenex paberitooted, Kotex tampoonid, Voimix võid, Keiju võid ja vedelad margariinid, EveSol margariin, Ritmeester ja Al Capone sigarillod, Muumi mähkmed, Vuokkoset hügieenisidemed, Neutral kehahooldustooted ja pesupesemisvahendid, Arla juustutooted (Castello, Apetina), Bic tulemasinad ja ražeerimisvahendid, Starbucks ja Cocio kohvijoogid, Beronia ja Antares veinid, Valdo Prosecco vahuveinid, Ecodenta suuhooldustooted, Kiwi jalatsihooldustooted ja sisetallad jpt.

Avan ettevõtte profiili