Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345177

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Väiksemate detailide komplekteerimine ja pakkimine ning metallkonstruktsioonide silikoonimine.

Töö on vahetustega, graafik on 2 tööl (8-20)/ 2 vaba.

Ootused kandidaadile

  • Sul on eelnev töökogemus tootmisvaldkonnas;
  • Oled töökas, täpne ja kohusetundlik;
  • Valdad suhtlustasandil nii eesti kui vene keelt.

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet kohapeal;
  • Tööriietust ja jalatseid;
  • Transporti Tallinnast töökohta ja tagasi Tallinna.

Lisainfo

Töö ei ole füüsiliselt raske;
Töökoht asub Harjumaal Rae vallas, Põrguvälja tee 25;
Tööandja korraldab transpordi Tallinnast töökohta ja tagasi Tallinna.

Tööpakkumise number
#345177

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 4.15 €/tunnis
Kuulutus aegub:
4. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2014

AS Saku Metall on 1991.a loodud eesti kapitalil põhinev ettevõte, kelle äritegevus alates 2000.a jaguneb kahe ärisuuna - uksetootmine ja allhange – vahel. 2012.a suvest tegutsevad mõlemad ärisuunad AS Saku Metalli õigusjärglastena eraldi ettevõtetena: uksetootmine AS Saku Metall Uksetehasena ja allhange AS Saku Metall Allhanke Tehasena. Ettevõtete juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004. Kontsern pakub tööd ligi 250 inimesele.

AS Saku Metall Allhanke Tehas on 2012.a suvel AS-ist Saku Metall eraldunud ettevõte, kelle sihtklientideks on eelkõige rahvusvahelised ettevõtted, kellele tagatakse personaalne lähenemine. Allhanke Tehase käive oli 2012/2013 majandusaastal üle 10 miljoni euro.

Vaata rohkem