Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800336

KOMPLEKTEERIJA (HAABERSTI KOMPLEKTEERIMISKESKUS)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sinu peamine ülesanne on Barbora e-toidupoe klientide tellimuste komplekteerimine komplekteerimiskeskuses

  • Anname sulle korraliku väljaõppe,et tunneksid end täisväärtusliku meeskonnaliikmena

  • Painutame töögraafikut, et see oleks sinu vajadusi arvestav ja tooks teenitud tasu

Ootused kandidaadile

  • Oled valmis komplekteerima ostukorvi klientidele

  • Naudid liikuvat tööd

  • Oled kiire reageerimisega ja korrektne

  • Tahad saada superstaariks, kes kiirelt ja vaevata leiab just need õiged tooted, mida kliendid vajavad ning koostab nende ostukotid

  • motivatsioonisüsteem - mida kiirem, täpsem ja usinam oled, seda enam sulle €€€ kontole koguneb

  • Puhkenurk, kus on massaažitool, kohvimasin ja lahedad kaaslased

  • Tervisetoetus Stebby

  • Kõht täis

  • Karjäär ilma vaevata

Tööpakkumise number
#800336

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. august 2022
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem