Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #376783

Komplekteerija (eritemperatuur)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade korrektne ja vigadeta komplekteerimine vastavalt komplekteerimislehele.

Ootused kandidaadile

Komplekteerija ametikoht sobib inimesele:

  • kes on täpne, kohusetundlik
  • kes on füüsiliselt vastupidav
  • kelle jaoks vahetustega töö ei ole probleem
  • kes valdab eesti keelt suhtlustasandil
Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus laos
  • tõstukijuhi lubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • võimalust areneda koos ettevõttega
  • töötulemustest sõltuvat töötasu
  • vahetustega tööd
  • toetame sporti
  • staažipuhkus

Lisainfo

Töötemperatuur: +2+6 ja –18C
Tööaeg: graafiku alusel
Töökoht: Kalevi tee 2 Lehmja küla

Tallinnast liiguvad logistikakeskusesse marsad 214 ja 244.

Tööpakkumise number
#376783

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. mai 2015
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2015

AS Via 3L on 2001 aastal tegevust alustanud logistikateenuseid pakkuv ettevõte. Meie klientideks on peamiselt toidu- ja esmatarbekaupade tootjad, maaletoojad, hulgi- ja jaemüüjad, kes vajavad kaupade jaotusega seotud logistikateenuseid.

Tänaseks on Via 3L kasvanud Eesti üheks suurimaks jaotuskeskuseks. Via 3L ladustab ja käitleb kaupu 36 000m² laopinnal omades kõiki eritemperatuuri ladusid (külmladu, jahutusladu ja tavatemperatuuri ladu). Täna töötab meil 250 töötajat.

Vaata rohkem