Komplekteerija (E-R hommik-õhtu vahetused, Loomäe tee 13)
Tööpakkumise number #814787

2
Itella Estonia OÜ
Jüri / Aruküla, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Uues ametis kuuluvad Sinu ülesannete hulka:

  • tellimuste komplekteerimine riiulist vastavalt korjelehtedele,
  • tellimuste kinnitamine andmebaasis,
  • väljuva kauba toimetamine laadimise alasse.

Ootused kandidaadile

  • Oled positiivse ellusuhtumisega ning elurõõmus

  • Kohusetundlik ja korrektne tööülesannete täitmisel

  • Oled omandanud vähemalt keskhariduse

  • Oled hea suhtleja

  • Kasuks tuleb eelnev laotöö kogemus

  • Sinu eesti keel on heal tasemel

  • Oled korretkne ja aus

Ettevõte pakub

Sind ootavad:

  • põhjalik väljaõpe (2-3 nädalat)
  • kaasaegsed ja turvalised töövahendid (sh turvajalanõud, suvised ning talvised tööriided).
  • haiguslehe hüvitis alates teisest haiguspäevast,
  • isikliku elu sündmuste toetus, meelespidamine tähtpäevadel
  • kaasaegset töökeskkond usaldusväärse ja eduka tööandja juures
  • tööaeg vahetustega, tööpäeviti 6:30-14:30 ja 14:30-22:30 (üks nädal hommikul, teine nädal õhtul, nädalavahetused ja riiklikud pühad vabad)

Tööandja tasuta transport:

  • Tallinnast (Lasnamäe, Õismäe/Mustamäe, Kopli)
  • Maardust

Töökoha aadress:

  • Loomäe tee 13 Lehmja küla (Jüri aleviku lähedal) Rae vald Harjumaa

Tööpakkumise number
#814787

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
21. september 2022
Komplekteerija (E-R hommik-õhtu vahetused, Loomäe tee 13) Komplekteerija (E-R hommik-õhtu vahetused, Loomäe tee 13)

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Eestis, Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis ja Leedus. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.
Lisaks logistikalahendustele pakub Itella ka pakiautomaatide teenust.
Itella SmartPOST on Eesti vanim, tuntuim ja kvaliteetseim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
6 p. tagasi
KAUBAKÄSITLEJA (E-R, TÖÖ GRAAFIKU ALUSEL) Itella Estonia OÜ
1
6 p. tagasi
KAUBAKÄSITLEJA (E-R, TÖÖ GRAAFIKU ALUSEL) Itella Estonia OÜ • Harjumaa
Jüri / Aruküla
6 p. tagasi
Підходить і для українців
TERMINALI OPERAATOR (E-R 00:00-09:00) DPD Eesti AS
Alates 1300 €/kuus
6 p. tagasi
TERMINALI OPERAATOR (E-R 00:00-09:00) DPD Eesti AS • Harjumaa
5 p. tagasi
TERMINALI OPERAATOR (E-R 08:00-17:00) DPD Eesti AS
Alates 6.79 €/tunnis
5 p. tagasi
TERMINALI OPERAATOR (E-R 08:00-17:00) DPD Eesti AS • Harjumaa
5 p. tagasi
KOMPLEKTEERIJA (TAVALADU) Coop Eesti Keskühistu
900 - 1600 €/kuus
5 p. tagasi
KOMPLEKTEERIJA (TAVALADU) Coop Eesti Keskühistu • Harjumaa
Harjumaa
6 p. tagasi
PAKIANDMETE KÄITLEJA Omniva
6 p. tagasi
PAKIANDMETE KÄITLEJA Omniva • Harjumaa
Harjumaa
Vaatan kõiki