Värsked tööpakkumised

Kommunikatsioonispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 268550

Tööpakkumise number

268550

Töö kirjeldus

Kommunikatsioonispetsialist mängib olulist rolli avaneva elektrituru eel uut lehekülge pöörava ettevõtte arengu toetamisel kommunikatsioonitegevustega.

Sellel ametikohal töötades:
• hoolitsed enam kui 800 töötajaga ettevõtte sisekommunikatsiooni planeerimise ja elluviimise eest;
• tagad ettevõtte partneritele suunatud kommunikatsiooni planeerimise ja elluviimise;
• planeerid ja korraldad ettevõtte meediasuhteid koostöös kommunikatsioonijuhiga;
• kavandad ja viid ellu muid kommunikatsiooniprojekte ja –tegevusi (näiteks elektriohutuse kampaania).

Nõudmised kandidaadile

Sul on head eeldused meie meeskonnaga liituda, kui:
• oled saanud kõrghariduse meedia, kommunikatsiooni, sotsiaal- või humanitaarteaduste valdkonnas;
• Sul on vähemalt 3- aastane töökogemus kommunikatsioonivaldkonnas, soovitavalt nii meedia- kui ka sisekommunikatsiooni alal (planeerimine, sõnumite ja tekstide koostamine, meediasuhtlus, kõneisikute nõustamine, sisekommunikatsiooni korraldamine, projektide juhtimine, ürituste korraldamine);
• Sul on väga hea väljendus- ja kirjutamisoskus;
• tunned huvi ühiskonnas toimuva vastu;
• oskad inimesi kaasata, oled loov, julge ja initsiatiivikas;
• Sul on hea stressitaluvus toimetulekuks ka pingelistes olukordades;
• valdad eesti keelt väga heal tasemel nii kõnes kui kirjas ja inglise keelt suhtlustasemel.

Ettevõte pakub

Sind ootab:
• inspireeriv ja elektri vabaturuks valmistuv keskkond, kus saad ise palju uut luua ning kaasa aidata avatud ja kliendikeskse ettevõttekultuuri arendamisel;
• väljakutsuv, vastutus- ja vaheldusrikas töö arenevas ettevõttes, mis pakub võimalusi nii kaalukaid projekte kavandada ja ellu viia kui ka igapäevast organiseerimis- ja meediatööd;
• head võimalused tööalaseks arenguks.

Lisainfo

Lisaküsimustele annab vastused Jaotusvõrgu kommunikatsioonijuht Tuuli Sokmann (tuuli.sokmann(at)energia.ee, tel 5122562).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. aprill 2012
Kuulutus sisestati:
23. märts 2012

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Jaotusvõrk (alates maikuu lõpust Elektrilevi) on võrguteenust pakkuv ettevõte, kes toob elektri kohale pea kõigisse kodudesse ja ettevõtetesse Eestimaal. Energeetika ja elektrivõrgu asjatundjad meie ridades töötavad igapäevaselt selle nimel, et tagada klientidele kindel elektrivarustus. Kokku töötab ettevõttes 800 inimest üle Eesti.

Otsime oma meeskonda KOMMUNIKATSIOONISPETSIALISTI.