Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #529503

Kommunikatsioonispetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: ametnik

Kuulutus sisestati: 16. aprill 2018
Kuulutus aegub:10. mai 2018

Töö kirjeldus

  • vastutus valla hariduse, sotsiaaltöö ja kultuuri valdkonna toimimise ning kogukonna ja kodanike ühendustega koostöö eest
  • vastutus sotsiaalvaldkonna tegevuse planeerimise ja eelarve ettepanekute tegemise ning eelarve distsipliini eest
  • vastutus sotsiaalvaldkonna teenuste kõrge kvaliteedi eest
  • osalemine vallavalitsuse töös

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • juhtimiskogemus
  • hea suhtlemisoskus ja koostöövõime avalike huvide elluviimisel
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • autojuhilubade olemasolu
Kasuks tulevad:
  • kohalike olude hea tundmine
  • juhtimiskogemus avalikus sektoris
  • varasem töökogemus haridus- või sotsiaalvaldkonna juhina
  • võõrkeelte valdamine

  • huvitavat väljakutset Eesti ühe edukama omavalitsuse juhtimisel
  • tulemusliku töö eest väärikat tasu
  • tööle asumist 1. aprillist 2018

Tööpakkumise number
#529503

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
10. mai 2018
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2018

Vaata rohkem