https://www.cvkeskus.ee/462204

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kommunikatsioonijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 462204

Tööpakkumise number

462204

Töö kirjeldus

Otsime oma tiimi tähtajaliselt kuni augustini 2018 TAGASI KOOLI EV100 PROJEKTI KOMMUNIKATSIOONI- JA TURUNDUSJUHTI.

MTÜ Tagasi Kooli kingib koos partneritega järgmisel õppeaastal koolidele üle Eesti 100 võrgu-külalistundi, milles õpilased mõtestavad koos arvamusliidritega meie ühiskonna olulisi teemasid. Otsime projektile kommunikatsiooni ja turundusjuhti, kes aitab viia info võrgu-külalistundidest kõigi õpilaste ja õpetajateni. Lisainfo projekti kohta leiad siit: https://tagasikooli.ee/teoksil/vorgukulalistunnid/.


Nõudmised kandidaadile

Oled hea kandidaat, kui Sul on haridus ja/või töökogemus turunduse ja/või kommunikatsiooni vallas; kui tunned end kindlalt kampaaniaid luues ja ka operatiivtasandil ellu viies, meediasuhetes, kodulehel ja Facebookis toimetades; oled innukas ja iseseisev tegutseja ning kogemustega tiimihing ja -vedaja; otsid pidevalt võimalusi enda arendamiseks ning Sinu jaoks on põnev olla haridusvaldkonna ja ühiskonna arengute keskel.

Ootame Sinu CV-d, motivatsioonikirja ja viidet kolmele Sinu tehtud tööle (nt kampaaniale, kirjutisele vms), mille üle tunned heameelt.


Ettevõte pakub

Sind ootab huvitav ja väärtust loov töö koos Eesti parimate kommunikatsiooni-agentuuridega; koostöö arvamusliidritega; võimalus luua vabatahtlikest oma kommunikatsioonitiim ning kuuluda meeskonda, kus väärtustatakse iga liikme arengut. Töö- ja kasvukeskkonda pakume Sulle Telliskivi Loomelinnakus.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. märts 2017
Kuulutus sisestati:
2. märts 2017
Brutopalk:
Alates 1200 kuni 1400 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

MTÜ Tagasi Kooli eesmärk on aidata külalisõpetamise kaudu kaasa sellele, et koolitunnid muutuksid elulähedasemaks ning tugevneks Eesti koolide ja ülejäänud ühiskonna koostöö. Kutsume koolidesse tunde andma ja kogemusi jagama külalisõpetajaid – tegusaid kodanikke, lapsevanemaid, vilistlasi, üliõpilasi ja kõiki neid, kes soovivad koolielus kaasa lüüa.