Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #832218

Kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • organisatsiooni kommunikatsiooni- ja turundusalase tegevuse elluviimine, sh sise- ja välisveebi, kontaktide haldamine, uuendamine;

  • koostöös kommunikatsiooni- ja turundusjuhiga sisu loomine - uudisartiklite kirjutamine, pressiteadete ja ülevaadete koostamine;

  • osalemine ürituste korraldamises ja läbiviimises;

  • infomaterjalide ja muude trükiste kujundamine, tellimuste haldamine, täitmine ja jaotamine tellijatele;

  • meenete tellimine ja jaotamine.

Ootused kandidaadile

  • turundus- või kommunikatsioonialane kõrgharidus, kasuks tuleb töökogemus;

  • eesti keele oskus C1-tasemel, hea vene keele oskus ja inglise oskus vähemalt suhtlustasandil;

  • väga hea suhtlemisoskus, koostööoskus, loovus, kõrge stressitaluvus, kohusetunne ja usaldusväärsus

  • huvitavat tööd pidevalt arenevas Virumaa suurimas tervishoiuasutuses;

  • kollektiivlepingust tulenevaid soodustusi;

  • tööalast täiendkoolitust.

Tööpakkumise number
#832218

Info

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2023
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2023

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem