Värsked tööpakkumised

Kolimisspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 582145

Tööpakkumise number

582145

Töö kirjeldus

Tule kolijaks Eesti parimasse kolimisfirmasse!

Peamisteks tööülesanneteks on:

- Klientide asjade kolimine ja pakkimine.
- Pakitud ja pakkimata kolimiskauba laadimine toast autosse ja autost tuppa
- Vajadusel mööbli demontaaz ja montaaz
- Rahvusvaheline kolimine B-kategooria kolimisautoga.

Nõudmised kandidaadile

- Eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil.
- Hea füüsiline vorm.
- Korrektsus, täpsus, kohusetundlikkus.
- Meeskonnamängija oskus.

Kasuks tuleb autojuhilubade olemasolu ja eelnev kogemus füüsilise töö valdkonnas

Ettevõte pakub

- Motiveerivat palgasüsteemi.
- Kaasaegseid töövahendied.
- Tööriideid.
- Töötelefoni koos telefoninumbriga.
- Välislähetusi ja põnevaid objekte.
- Lisaraha teenimise võimalust preemiate ja boonuste näol.

Töö on sobilik ka osakoormusega töötada soovivatele inimestele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. märts 2019
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2019
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1500 EUR kuus

Adduco osutab, alates aastast 2006, professionaalset kolimisabi ning kolimisteenuseid Eestis ja rahvusvahelisi kolimisteenuseid üle kogu planeedi Maa. Lisaks kolime ja transpordime pianiinosid, klavereid ja muid raskeid esemeid. Pakume ka professionaalseid kolijaid rendile. Teostame mööbli paigaldust, eraldi köögimööbli paigaldust. Meie laopindadel on võimalik ladustada asju lühemaks või pikemaks perioodiks. Samuti utiliseerime kolimisele eelevalt või järgnevalt vana, kasutut kraami.
Adduco kontorid asuvad nii Tallinnas kui ka Tartus, koostööpartnerite võrgustik üle terve maailma.