Värsked tööpakkumised

Kolija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 366766

Tööpakkumise number

366766

Töö kirjeldus

Pakume kolimisteenust äri ja eraklinetidele. Töö on aktiivne ja füüsiline.

Nõudmised kandidaadile

Kui sulle meeldib liikuv ja füüsiline töö, siis Uus Maa kolimisteenused just seda pakuvadki.
Enam ei ole vaja käia trennis, sest meie töö ongi füüsilise koormusega ning selle "trenni" eest maksame pealegi.
Oled ettevõtlik ja hea suhtleja, oskad autot juhtida ning jätkub jõudu kauba tõstmiseks ja laadimiseks.

Ettevõte pakub

- töötasu tehtud töö eest
- suurepärane meeskond
- ettevõttesisene arenguvõimalus

Lisainfo

Töö aeg varieerub, vastavalt tellimustele. Samuti peaks kandidaat olema valmis tööd tegema ka nädalavahetustel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2015

Uus Maa Kolimisteenused on Uus Maa Kinnisvarabüroo sidusettevõte, mis pakub nii eraisikutele kui ka ettevõtetele
kolimisteenust. Meie visioon on olla esimene soovitus kolimisteenustes.
Meie väärtused
*sõbralikkus - oleme kliendiga rõõmsad ja viisakad.
*kiirus - me ei kuluta Teie aega ega raha, vaid tagame õige tempo.
*täpsus - me oleme kohal kokkulepitud ajal ja kohas.
*hoolivus - me hoolime Teie varast nagu see oleks meie enda oma.