Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #390097

Kolija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kolimisteenuse osutamine tööandja vahenditega
Mööbli demontaaž ja montaaž kolimise raames
Uue mööbli montaaž
Pakkimine, lahtipakkimine
Kvaliteetne ja viisakas klientide teenindamine
Kolimisautode laadimine ja tühjaks laadimine

Nõudmised kandidaadile

Täpne ja korrektne
Aus, puhta minevikuga
Motiveeritud ja tugev
Iseseisva mõtlemisoskusega
B kat juhtimisõigus *

Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekülgset tööd Eestis ja välismaal
Paindlikku tööaega
Konkuretsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#390097

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 650 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. august 2015
Kuulutus sisestati:
30. juuli 2015

Move On OÜ on siseriikliku ja rahvusvahelise profiiliga kolimisettevõte!
Pakume kolimis-, ladustamis-, ja pakkimisteenust, rendime koos juhiga ja kõigi kolimisvahenditega varustatud kolimissõidukeid ning teostame ka messi ja IT-kolimist!

Aastate jooksul omandatud kogemused ja tuhanded teostatud tööd teevad meist usaldusväärse partneri!

Vaata rohkem

You are applying to:
Kolija