Värsked tööpakkumised

Kolija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547009

Tööpakkumise number

547009

Töö kirjeldus

Tule kolijaks Eesti parimasse kolimisfirmasse!

Peamisteks tööülesanneteks on:

- Klientide asjade kolimine ja pakkimine.
- Pakitud ja pakkimata kolimiskauba laadimine autosse ja mahalaadimine autost.
- Korrektne ja õigeaegne kolimiskauba kohaletoimetamine.
- Vajadusel mööbli demontaaz ja montaaz

Nõudmised kandidaadile

- Eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil.
- Hea füüsiline vorm.
- Korrektsus, täpsus, kohusetundlikkus.
- Meeskonnamängija oskus.

Kasuks tuleb autojuhilubade olemasolu ja eelnev kogemus füüsilise töö valdkonnas.

Ettevõte pakub

- Motiveerivat palgasüsteemi.
- Kaasaegseid töövahendid.
- Tööriideid.
- Töötelefoni koos telefoninumbriga.
- Välislähetusi ja põnevaid objekte.
- Lisaraha teenimise võimalust preemiate ja boonuste näol.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2018
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1500 EUR kuus

Adduco osutab, alates aastast 2006, professionaalset kolimisabi ning kolimisteenuseid Eestis ja rahvusvahelisi kolimisteenuseid üle kogu planeedi Maa. Lisaks kolime ja transpordime pianiinosid, klavereid ja muid raskeid esemeid. Pakume ka professionaalseid kolijaid rendile. Teostame mööbli paigaldust, eraldi köögimööbli paigaldust. Meie laopindadel on võimalik ladustada asju lühemaks või pikemaks perioodiks. Samuti utiliseerime kolimisele eelevalt või järgnevalt vana, kasutut kraami.
Adduco kontorid asuvad nii Tallinnas kui ka Tartus, koostööpartnerite võrgustik üle terve maailma.