Värsked tööpakkumised

Kolija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 419008

Tööpakkumise number

419008

Töö kirjeldus

Kliendiga suhtlemine, kolitava kauba pakendamine, esemete kandmine (trepist, liftiga). pakkimine autosse ning mööbli paigutus uues sihtkohas. Mööbli monteerimine ja paigaldus vastavalt joonistele. Raskete esemete kolimine (pianiinod, seifid, klaverid jms).
Kolimisauto juhtimine

Nõudmised kandidaadile

Füüsiliselt heas vormis, hea suhtleja (klientidega suhtlemine, nõustamine, lahenduste pakkumine), kohusetundlik

B-kat juhtimisõigus (soovituslik)

Valmisolek väljakutseteks, töötamine lähetuses.

Kasuks tuleb: eelnev töökogemus mööblipaigaldaja või kolijana kuid oleme valmis koolitama ka kohapeal.

Omalt poolt pakume: Vaheldusrikast tööd (erinevad objektid, puudub rutiin), firma sisest arenemise võimalust pidevalt kasvavas ja stabiilses ettevõttes. Põnevaid väljakutseid, tunni, tüki- ning tulemustasu. Sõbralik kollektiiv

Lisaväärtusena:

Kutsealased koolitused
Meeskonna üritused
Tööstaaži boonused
Töötelefon

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
29. aprill 2016
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2016
Brutopalk:
Alates 750 kuni 1100 EUR kuus