Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #270914

Kokk/Peakokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ajalooline aurulaev-restoran Admiral otsib oma rõõmsasse kollektiivi lisa!
Võtame tööle tubli ja tööka koka!

Ootused kandidaadile

Kokk peab olema töökogemusega, aus, puhas ja korrektne.
Sobiv kandidaat valdab vähemalt suhtlustasandil vene- ja eesti keelt, köögimeeskond on valdavalt venekeelne.

Leiad meilt endale pikaajalise töösuhte koos eneseteostamise võimalustega, sõbraliku ja vastutuleliku kollektiivi!
Pakume lisaks konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Ole julge ja kandideeri juba täna!

Tööpakkumise number
#270914