Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337424

Kokk/pagar

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meesegude valmistamine ja küpsiste küpsetamine.

Изготовление медовых смесей и выпечкa печенья.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikkus ja ausus
Positiivne ellusuhtumine
Kehtiv tervisetõend
Eelnev kogemus ja erialane õpe tuleb kasuks
Hindame õpi- ja arenemisvõimet ning meeskonnatööd

Добросовестность и честность
Положительное отношение
Действительная спрака здоровья
Предыдущий опыт и профессиональная подготовка будут преимуществом
Ценим способность развиваться и приобретать новыe навыки, работать в команде

Ettevõte pakub

Koolitust ettevõttes
Tööd kaasaegselt sisustatud köögis
Töötulemustele vastavat palka
Tööd päevasel ajal
Võimalust osaleda tootearenduses

Lisainfo

Töökoht asub Jõhvi lähedal Täkumetsas.

Tööpakkumise number
#337424

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. mai 2014
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2014

RemedyWay OÜ on pereettevõte, mille sloganiks on „Help from Nature“ (abi loodusest). Ettevõte on loodud missioonitundest, et viia V. ja L. Mihkelsoo 20 aasta jooksul loodud terviklik kontseptsioon (tervislik toitumine, haiguste ennetamine, ravimine, kirjandus, kuidas end ise ja looduse abil aidata) ja tooted igaüheni ning rahvusvahelisele turule. Tegevusvaldkond - kõik, mis on seotud inimese tervisega: tervisealane kirjandus, tervislikud ja tervendavad tooted (salvid, meesegud marjadega, naturaalne tatar, tatraküpsised meega, tatrakestadest padjad, madratsid, mänguasjad jms).

Vaata rohkem

Kokk/pagar