Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641103

Kokk/kondiiter

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oivaline otsib tordimeistrit/kokka!

Kas just Sina võid olla järgmine uus Oivalise Tervisliku Tordi meister?
Otsime oma inspireerivasse tiimi pühendunuid tordimeistreid/kokkasid.
Ruumi on mitmele, sest #TordiDieet ei näita vaibumise märke!

Põhilisteks tööülesanneteks on tortide ja soolaste toitude valmistamine/kaunistamine vastavalt retseptuurile ning uute Oivaliste menüütoodete katsetamine, tootmise planeerimine, vajaliku tooraine olemasolu tagamine ning töökoha korrashoid.

Tööpäevad lendavad kui linnulennul, sest peame oluliseks IGAKÜLGSET väljaõpet, et saada hakkama ka teistel rinnetel (kohv ja kliendieenindus).

Oodatud on igas vanuses kandidaadid ning pakutavaks töökoormuseks 0.75-1

Ootused kandidaadile

  • Sulle pakub rõõmu Oivalise ja Tervisliku toidu valmistamine

  • naudid tööd mitmel rindel - nii köögis kui ka saalis

  • tunned rõõmu ka kõige väiksematest ühistest võitudest

  • sead nii endale kui ka kolleegidele kõrgeid nõudmisi

  • näed igas takistuses võimalust

  • oled valmis alustama kohustusliku "Tordidieediga" :)

Ettevõte pakub

OIVALISES PAKUME SULLE

  • Ambitsioonikat ja inspireerivat tiimi

  • Paindlikku töögraafikut

  • Võimalust olla osaline Oivalise edasises arengus

  • Ettevõttesiseseid arenguvõimalusi (oma Oivalise kohvik?!)

  • Kollektiivi heaolu eest seisvaid juhte

Tööpakkumise number
#641103

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. märts 2020
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2020

Oivalise põhiväärtuseks on pakkuda tervislikke ent maitsvaid torte/toite. Miks just torte?
Kuna Oivalise asutaja Karl-Ott oli noorena ülekaaluline ning armastas magusat
(eriti Pealinna kooki!), ei suutnud ta aga pärast suurt kaalukaotust loobuda maiustustest.

Nii otsustas ta luua ja hakata valmistama lahjema sisaldusega ning oivaliselt maitsvaid torte. Selle tegevuse algusest koduköögis saab 2020 aasta suvel juba 6 aastat!
Selgus, et ta ei olnud ainukene, kes taolisest maiustusest lugu peab ning iga aastaga on nõudlus aina kasvanud.

Täna toimetame oma väikese, aga kasvava tiimiga Kalamajas Tööstuse 47b asuvas kohvikus/köögis, kuid meie suuremaks visiooniks on Oivalist Tervislikku Torti pakkuda 100 erinevas riigis üle maailma!

Vaata rohkem