Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673676

Kokk/kokaabi (Otepää)

1
CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • toidu valmistamine ja serveerimine
  • peo- ja kohvilaudade ettevalmistamine
  • gruppide toitlustamine

Ootused kandidaadile

  • erialane väljaõpe ja/või töökogemus
  • korrektsus, täpsus ja ausus tööülesannete täitmisel
  • eesti keele oskus
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • toredat kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • täistööaja ja vahetustega tööd
  • tööle asumise aeg niipea kui võimalik

Lisainfo

Marge Maasing 5204152

Asukoht: Otepääl

Tööpakkumise number
#673676

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. november 2020
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2020

Keskuses pakutavad põhiteenused on sportlastele ja harrastajatele aastaringsete treeninguvõimaluste pakkumine, erinevate vaba aja veetmise võimaluste pakkumine, majutus ja toitlustus.

Vaata rohkem