Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 425601

Tööpakkumise number

425601

Töö kirjeldus

Võrumaal tegutsev imeilus ja kõrgelt hinnatud majutus- ja toitlustusasutus otsib KOKKA

Nõudmised kandidaadile

  • A la carte ja grupimenüüde ja kalkulatsioonide väljatöötamine;
  • Menüü järgi toitude valmistamine;
  • klientide nõustamine ja konsulteerimine;
  • tooraine tellimine ja inventuur;
  • kliendi vajaduste väljaselgitamine ja lahenduste pakkumine;
  • töökoha-, seadmete- ja töövahendite korrashoid ja sanitaarnõuete jälgimine

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • motiveerivat töökeskkonda ja palka;
  • töökat ja rõõmsameelset meeskonda;
  • vaheldusrikast tööd ja suhtlemisvõimalust erinevate inimestega;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • peakokal võimalust ennast juhina proovile panna, võimalust osaleda ettevõtte müügistrateegiate väljatöötamisel ja koostöö laabumisel tulevikus võimalus saada osalus või võtta kogu restorani opereerimine lepinguga üle.
  • Vajadusel elamispinda Rõuges

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
30. mai 2016
Brutopalk:
Alates 900 kuni 1200 EUR kuus