Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630855

Kokk (Võru)

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

 Valmistad ette toiduained toitlustusgraafikus ettenähtud ajaks, väljastad ja säilitad toidu

Nõudmised kandidaadile

 Vähemalt põhiharidust, millele lisandub toitlustusalane ettevalmistus (kutseharidus, täiendkoolitus)
 Kogemust erialasel töökohal vähemalt 2 aastat
 Eesti keele oskust kesktasemel (B2)
 Kehtiva tervisetõendi olemasolu
 Valmisolekut läbida taustakontroll

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME
 Põhipuhkust 35 päeva aastas
 Usaldusväärset ja kindlat töösuhet koos stabiilse sissetulekuga
 Vaheldusrikast tööd koos võimalusega end pidevalt erialaselt täiendada
 Sõbralikku ja vastutulelikku meeskonda

TEENISTUSTASU
 910 eurot (bruto)

Tööpakkumise number
#630855

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2019

Toetuse väejuhatus on kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada eesti kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb kaitseväe varustamisega, teenindab kogu kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus.

Vaata rohkem

You are applying to:
Kokk (Võru)