Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424886

Tööpakkumise number

424886

Töö kirjeldus

  • Gruppidele toidu valmistamine ja serveerimine vastavalt tellitud menüüle
  • Õigeaegse ja kvaliteetse toitlustamise tagamine
  • Köögi puhtuse eest vastutamine
  • Vajalike ettevalmistustööde tegemine

Nõudmised kandidaadile

  • Ausus, aktiivsus, kohusetundlikus, täpsus ja hea suhtlemisoskus
  • Eesti keele valdamist nii kõnes kui kirjas (teiste võõrkeelte oskus tuleb ainult kasuks)
  • Iseseisva töö oskus
  • Valmisolekut tööks graafiku alusel ning vajadusel ka pikkadeks päevadeks

Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu
Looduslikult kaunist töökeskkonda
Mitmekülgseid tööülesandeid
Toetavat meeskonda
Kohapeal elamise võimalust

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
25. mai 2016

Vaibla Puhkekeskus asub Tartust 43 km ja Viljandist 34 km kaugusel otse kauni Võrtsjärve rannal. Puhkekeskuses on 150 voodikohta, lisaks telkimis- ja karavanikohad. Majutame nii perepuhkajaid kui ka firmaüritustel osalejaid.

Seoses suvehooaja avamisega otsime meeskonda rõõmsameelset ja tegusat:
-Perenaist (või abielupaari)
-Kohviku teenindajat
-Kokka
Pakume ka kohapeal elamisvõimalust. Lisainfot puhkekeskuse kohta leiate www.vaiblapuhkekeskus.ee