Värsked tööpakkumised

Kokk-vahetusevanem

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 425683

Tööpakkumise number

425683

Töö kirjeldus

Pakume tööd kohvikus Maiasmokk KOKK-VAHETUSEVANEMALE, kelle põhilisteks tööülesanneteks on:
- hankijatega suhtlemine, kauba tellimine, vastuvõtt
- menüüde ja toidukalkulatsioonide koostamine, juurutamine ja järgimine
- toidu valmistamine ja kvaliteedi kontroll
- efektiivne köögi ja meeskonna töö organiseerimine ja juhtimine
- koostöö kohviku juhatajaga

Nõudmised kandidaadile

- erialane haridus, initsiatiivikus ja tahe tööd korraldada
- varasem töökogemus vahetusevanemana toitlustusasutuses vähemalt 1 aasta
- hea suhtlemisoskus
- meeskonna juhtimise ja töö organiseerimise kogemus
- vastutus- ja kohusetundlik, iseseisev
- toiduhügieeni ja enesekontrolli tundmine ja selle järgimine
- eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasemel

Pakume tööd mainekaima kaubamärgiga ettevõttes huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd, kus lähimateks kolleegideks on köögi personal ja kohviku juhataja.

Töötasu koosneb põhitasust ja tulemustasust.
Töö toimub graafiku alusel Pikk tn 16

Väljavõte soodustustest, mida oma töötajatele pakume:
- Orkla aktsiate ostmine 1xaastas olulise allahindlusega - viimastel aastatel -30%, mille eest on võimalus tasuda järgmise aasta jooksul osade kaupa töötasust mahaarvamisega
- toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul
- ettevõtte spordisaali kasutamine ja tervisspordiüritustel osalemiste toetamine
- kultuuriasutuste piletite soodustused jne

Lisainfo: http://www.kalev.eu/maiasmokk/ ja kohviku juhatajalt tel 5264909

Valikuprotsessis hindame ka kandideerija tausta.
Kandideerida on võimalik ka saates oma CV ja motivatsioonikirja märksõnaga "Kokk-vahetusevanem" kuni 28. juuni 2016 aadressile kandidaat(ät)kalev.ee

Lisainfo

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
30. mai 2016

AS Kalevi tütarettevõte OÜ Maiasmokk omab pikaajalist pagari- ja kondiitritoodete valmistamise kogemust. MAIASMOKA KOHVIK pakub laias valikus kohapeal valmistatud värskeid pagaritooteid ning käsitsi valmistatud eksklusiivseid šokolaadikompvekke ja martsipanikujukesi. Kohviku ruumes tegutseb ka Kalevi martsipanimuuseumituba, kus saab tutvuda ajaloo-väljapanekuga ja jälgida martsipanimeistri tööd.
AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi- ja suhkrumaiustuste tootmine ja müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid ja Skandinaaviamaad. Kalev on olnud aastaid Eesti armastatuim kaubamärk. Maist 2010 kuulub ettevõte Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Kalev annab tööd ligi 400 inimesele. Maiasmokas on üle 30 töötaja.