Värsked tööpakkumised

Kokk-Vahetuse vanem Rakvere BabyBack Ribs&BBQ restorani

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 389274

Tööpakkumise number

389274

Töö kirjeldus

Toidu valmistamine vastavalt retseptuurile
Köögi töö organiseerimine
Köögi ja töövahendite korrashoid
Kauba tellimine ja vastuvõtt

Nõudmised kandidaadile

Omad erialast haridust ning eelnevat töökogemust
Oled töös kohusetundlik, hindad meeskonnatööd
Sul on huvi toiduvalmistamise vastu

Suurepärast võimalust töötada kaasaegsete töötingimustega ettevõttes
Põhjalikku väljaõpet
Stabiilset graafikut, tööriideid
Ettevõttesisest karjäärivõimalust
Toredat kollektiivi, mõnusaid koosviibimisi

Lisainfo

Töökoht asub Rakvere Põhjakeskuses

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. august 2015
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2015
Brutopalk:
Alates 900 kuni 1250 EUR kuus

Baby Back Ribs & BBQ - esimene Ameerika restoran Eestis, mis mõeldud kogu perele . Siin saab nautida maitsvaid USA barbeque toite ning teha tutvust ehtsa Ameerika stiiliga.

Restorani silmapaistvas interjööris tõmbavad tähelepanu erksad neoonreklaamid, posterid ja fotod poliitilistest liidritest USA- s, maailmatuntud Hollywoodi tähed, rockmuusikud ning Ameerika spordilegendid koos erinevate spordialade atribuutikaga. Foonina kõlab Ameerika raadiojaamade muusika. Meie menüü on inspireeritud Ameerika lõunapoolsete osariikide köögist.

Peamiseks tõmbenumbriks menüüs on tõelises puuküttega ahjus (!) valmiv liha, mida ei ole üheski teises restoranis võimalik proovida! Lisaks pakume erinevaid grill - roogasid, burgereid, suures valikus Ameerika pizzasid, salateid ja klassikalisi magustoite. Lastele on loodud eraldi menüü ja oma mugav mängunurk.