Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669888

Kokk-teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- positiivne ja viisakas klientide teenindus

- tellimuste põhjal retseptide järgi burgerite, wrappide ja praadide valmistamine

- tööaeg on kuni 12 tundi, kella 9-21-ni ning graafiku alusel vahetustega ehk "pikk ja lühike nädal".

Ootused kandidaadile

Soovime Sinult vaid, et peaksid lugu paindlikust töögraafikust ning väärtuslikust tööajast.
- täpne, aus ja kohusetundlik
- kasuks tuleb varasem kogemus klienditeeninduses või köögis
- kirglik toiduvalmistaja ja lõbus teenindaja
- soovid anda oma panuse arengusse

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
- nooruslikku ja toetavat meeskonda
- konkurentsivõimelist töötasu
- motivatsioonipakett
- väljaõpe kohapeal

Lisainfo

Lisainfo:
53002382

Tööpakkumise number
#669888

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
28. september 2020

Astri Buffet OÜ on toitlustusettevõte, mis osutab toitlustusteenuseid Tartu, Narva ja Pärnu linnas asuvates suurimates kaubanduskeskustes.
Meie toidukohtadeks/kaubamärkideks on Kohvik Nobel ja kiirtoitlustuskoht Le Bus Tartus Lõunakeskuses, A´la carte Nobel, Ristorante Astriano, Astri Buffet ja New York Cafe Astri Keskuses Narvas ning Astri Buffet pagari – ja kondiitriäri Fama Keskuses, kus pakume klientidele oma Narva kulinaaria- ja kondiitritsehhi valmistatavat toodangut.
Pärnu Keskuses oleme avanud Astri Bistroo.

Vaata rohkem