2023-08-23 14:48:55
Kokk-teenindaja
VIP 2

Veg Machine OÜ
7.6 - 9 €/tunnis Bruto
Veg Machine on kasvav ja üha populaarsemaks muutuv vegan ettevõte, kellele on väga oluline pakkuda suurepärast maitseelamust ja head teenindust kõigile, kes meid külastavad!
Pakume vegan tänavatoitu Balti Jaama turu toidutänaval ja Tartus, Aparaaditehases

Töö kirjeldus

Otsime enda pisikesse meeskonda juurde võimekat kokk-teenindajat, kes on väga hea suhtleja ja valmis õppima kiiret köögielu.

  • Retseptide järgi toitude valmistamine ja müümine.
  • Köögi korrashoid ja kauba paigutamine.
  • klientidega suhtlemine

Ära üldse muretse enda CV pärast, meie hindame tõsist kirge ja tahet! :) Kirjuta lihtsalt, kes sa oled ja mis sulle meeldib :)

Me armastame seda mida teeme ja loodame, et leiame ühe sellise inimese veel endi sekka❤

PS otsime pikaajalisemaid töösuhteid !

Ootused kandidaadile

  • armastus taimetoidu ja köögitöö vastu
  • suur suhtlusvajadus toredate klientide ,armsate püsiklientide ja muidugi vingete töökaaslastega
  • pingetaluvus kiiretes olukordades (väga oluline!)
  • naudid kui ümberringi on palju sagimist
  • tiimimängija !!
  • loomingulisus
  • meeldib puhastada ja koristada ! :)

Ettevõte pakub

  • konkureeriv palk
  • sporditoetus
  • lõbus ja mugav töökeskkond
  • võimalus saada eriti osavaks multi-tasking´us
  • sadu rahulolevaid kliente, kes tõsiselt hindavad ja väärtustavad Sinu tööd
  • 0.5-0.75 tööaeg
  • paindlik graafik

People also viewed